8 ay. Az değil ha. Neler neler oldu bu 8 ayda?! Neredeyse 30 yılın acısını aldık, savaşı kazanıp topraklarımızı geri aldık. Her kesi tebrik ederim. Öyle durduk yere de olmadı tabi bu galibiyet, binlerce şehit verdik. Tüm şehit ailelerine baş sağlığı dilerim, şehitlerimizin mekanları cennet olsun İn şa Allah. "Xarı bülbül" sembolümüze dönüştü, ondan daha iyi bir sembol hayal edemiyorum.

Benim hayatımda da değişiklikler oldu). Üniversite son sınıf olarak tez yazma dönemindeyim. Ayrıca da, tecrübe olarak işe gidiyorum. İş düşündüyüm kadar korkunç değilmiş, onu öğrendim. En azından benim iş yerim değil). Bir de iş hayatında tembel olmadığımı öğrendim). Murat (hayali arkadaşım, unutmadıysanız) ne diyecek bu konularda acaba?! Şimdilik yazıp ta yayınlamadığım bir kaç tane yazımı yayınlayacağım, ondan sonra belki onun da düşüncelerini paylaşırım sizinle.

Bayağı deli gibi davranıyorum, değil mi? Hayali arkadaş falan))))). Bir tek deliliğim değişmemiş anlaşılan).

"Kara yazar"ı devam ettirmeyi de düşünüyorum, ama genel olarak ne zaman yazacağım konusunda emin değilim, bu aralar hayatımın en yoğun dönemini yaşıyorum. Çok ta yoğun bir hayatım olmadığını belirteyim, çıta çok ta yüksekte değil yani). Ama yine de benim için güzel sonuçlar doğurma ihtimali olan bir kaç gelişme yaşana bilir İn şa Allah.

Neyse, bu yazıyı yazma sebebim sizinle hayatımı paylaşmak istemem. Umarım sizin de hayatınız güzel gidiyordur. Paylaşmak isterseniz, dinlerim. Hoşçakalın, kendinize iyi bakın))))).